How can I have my hair?

Saç uzatma seçeneği mi arıyorsunuz? Saf bir saç uzatma veya saç değiştirme şekli denemek ister misiniz? Bakire saç, herhangi bir kimyasal işlem görmeden ve ölmeden tek bir vericiden alınan saf bir saç uzatma şeklidir. Faydaları ve bunları sürdürmenin farklı yollarını inceleyin.

Bakire saç, kimyasal olarak işlenmemiş, şekillendirilmemiş veya renklendirilmemiş yaşayan bir kişi tarafından bağışlanır, böylece doğal niteliklere sahip olurlar ve kendi saçınızla% 100 doğal hissederler. Kullanımdan önce izin verilmediği için genellikle düzdürler. Basit bir deyişle, bağışçının kafasındaki ile tamamen aynıdırlar.

Bunlar genellikle uzun, sağlıklı saçları olan genç kadınlardan alınır; bu saçlarda griler, kırık uçlar ve diğer zararlar bulunmaz. Kütiküllerinin sağlıklı kalması ve parlak, yumuşak bir doku göstermesi için genellikle at kuyruğu şeklinde toplanırlar. Bakire saç, piyasadaki en kaliteli saç uzatma seçeneğidir.

Kimyasal olarak dokunulmamış ya da hiç perma yapılmamış derken, donörden saç alınmadan önce de aynı anlama gelmektedir. Bağıştan önce bile saç şekillendirilmemeli, gevşetilmemeli veya herhangi bir saç bakımına maruz bırakılmamalıdır. Bu tipler genellikle hasar görmemiş bir kütikül gösterir ve bu da saç uzatma veya değiştirmenin daha yumuşak ve doğal dokusuna neden olur.

Tırnak etleri saçınızın hayati parçasıdır. Bir kez hasar gördüklerinde, kendi saçınızda veya kullandığınız uzatma saçta dolaşma, kuruluk, kıvrılma gibi ciddi sorunlara neden olabilir. Bu yüzden onları korumak veya en kaliteli ürünü seçmek önemlidir. Tırnak etleri silikonla değiştirilebilir, ancak bunlar hızla kaybolur.

Alıcı tarafından kullanıldıktan sonra, bu uzantılar çok yumuşak olduklarından ve uygun ürünlerle birlikte kullanıldıklarında kolayca yönetilebildiklerinden, kolay şekillendirme bileşeni olabilirler. Saçınızın doğal kalitesini bu şekilde korumak istiyorsanız, ara sıra şekillendirirken bazı temel alışkanlıkları takip edin.

Kimyasal kalıcı boyalar veya renkler kullanmak yerine, geçici ve yumuşatıcı boyalar kullanabilirsiniz. Bu geçici olanlar saçınızı bu kalıcı boyalara göre daha az etkileyebilir ve doğal kalitenin korunmasına yardımcı olabilir. Bununla birlikte, daha açık saç tonları elde etmek için, ağartılmaları gerektiğinden geçici saç boyaları tavsiye edilmez.

Ayrıca kıvırcık ve permalı saçlara kavuşmak için saçı çok fazla etkilemeyen doğal veya daha az ihtiyatlı yöntemler benimseyin. Örneğin, kalıcı yöntemler veya sert ısıtma ekipmanı yerine bukleler elde etmek için geçici yöntemler kullanın. Nemli saçınızı örün veya döndürün ve doğal güzelliğe zarar vermeden geçici bukleler elde etmek için bir gece boyunca sabitleyin.

Bu donörler, tedaviler nedeniyle saçlarını kaybeden hastalara da saçlarını bağışlayabilirler.

Next Post

Advice On Wearing Pearls To Work?

Tue Sep 11 , 2018
  Pearls are particularly back in mold nowadays. Therefore, you’ll see that the standards about when and how they ought to be worn have changed. Never again would you say you are confined to wearing them on that uncommon event? You can wear pearls at whatever point you like. Their straightforward […]